Skip to main content

O kluczu gator-grip | Gator Grip

Gator Grip

Klucz uniwersalny Gator-Grip® jest innowacyjnym narzędziem uniwersalnym, które może zastąpić szereg standardowych kluczy - a nawet potrafi o wiele więcej od nich!

Patentowany design zapewnia powodzenie nawet w takich sytuacjach,  z którymi standardowe narzędzia nie mogą sobie poradzić.

Każdy klucz uniwersalny zawiera 54 szpilki ze sprężynami wykonanymi ze stali o wysokiej jakości.

Kiedy założymy nasz klucz na gwintowany element, szpilki wewnętrzne zostaną wciśnięte, zewnętrze zacisną się na łbie śruby, na nakrętce albo na jakimkolwiek innym kształcie  części, którą trzeba dokręcić albo poluzować. W momencie obrócenia klucza moment obrotowy zostanie przeniesiony przez zewnętrzne szpilki na ścianki klucza, co zapewni pewny styk z przedmiotem.

Ten innowacyjny design umożliwia pracę z gwintami o różnych wielkościach bez względu na to, czy są metryczne, czy calowe. Umożliwia on również pracę z różnymi kształtami – sześciokątami, kwadratami, różnymi haczykami, a nawet zardzewiałymi albo uszkodzonymi w inny sposób śrubami i nakrętkami.

  • Klucz uniwersalny Gator-Grip® można, mówiąc krótko, zastosować dla każdego kształtu, który różni się od foremnego okręgu. Ten klucz uniwersalny można też wykorzystać do wkrętarki akumulatorowej.
  • Można go stosować z elektronarzędziami pod warunkiem przestrzegania maksymalnego dopuszczalnego momentu obrotowego.
  • Klucz uniwersalny Gator-Grip® nie może współpracować z narzędziami pneumatycznymi, ani udarowymi.
  • Klucz uniwersalny Gator-Grip® jest produkowany w USA i jest chroniony następującymi patentami:
    US 6.085.619, US 5.791.209, US 5.622.090, UzS D-385,762, Australia 702369, China 60744, EPO 0769354, Taiwan 082753